Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Особливі дітлахи із Білої Церкви отримали цікаві презентики – справжнє ноу-хау, радості не було меж, а це - головне!..

19.02.2019  Автор: Христина Бондар
Особливі дітлахи із Білої Церкви отримали цікаві презентики – справжнє ноу-хау, радості не було меж, а це - головне!..

Особливі дітлахи, що виховуються та проживають в Білоцерківському  дитячому будинку-інтернат отримали цікаві презентики – машинки – справжнє ноу-хау, які їм передав Президент «Фонду сприяння реформам в Україні», Почесний дипломат США і хороший Товариш активної громадської діячки,  голови «Фонду громади Білоцерківщини» - Надії Карпенко.

 

           Надія вже вкотре переконалась - творити ДОБРО легко, коли поряд однодумці.  Спочатку вона перевідала вихованців Білоцерківського дитячого будинку-інтернат, тут проживають дітлахи з важкими фізичними та психологічними відхиленнями, але всі вони – напрочуд щирі. Доречі саме тут є креативні хлопці з досить  складною долею, дуже порядні, а найголовніше не втратили віру в людську доброту - Володя та Юрчик, котрі назвали себе - гурт «Половина серця - 2 і Ко». Цікаві презентики – машинки – справжнє ноу-хау, хлопцям передав її хороший  Товариш – Алік Тарраф - Президент «Фонду сприяння реформам в Україні», Почесний дипломат США, володіє 14 мовами, дійсно людина з великої літери. Машинки – крутезні, а пральний порошок знадобиться у господарстві. Потім ще трохи поспілкувалися з хлопцями, вони розповіли про свої нові захоплення. Як зазначила Надія: «Кожного разу буваючи в цих  дітей нові відчуття, а знаєте що найбільше вражає? Молоді люди з інвалідністю, ці «дорослі малюки» (так їх називають педагоги), не зважаючи ні на що навчаються, влаштовують свята, концерти і навіть готують театральні постановки. А перед очима в мене й досі  їх  погляд – наївний, доброзичливий, сповнений справжньої щирої радості. А як вони радо та відверто тебе зустрічають, тиснуть руку, посміхаються, серце одразу огортає тепло, а за спиною виростають крила. Завжди рада зустрічі з ними і кожного разу мене не полишає думка - Чому так? За що це їм??? Мабуть, щоб зрівняти ваги вселенської несправедливості, кожному з нас варто звернути увагу на себе і стати хоч трохи добрішим…»

Слова глибокої вдячності Надія виражає Аліку Таррафу за мега цікаві подарунки для білоцерківської малечі, а Віталію Пилипчуку - за логістику. РАЗОМ МИ – СИЛА! Йдемо далі!

 

 

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}