Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Зустріч зі Сніговою королевою

26.12.2011  Автор: Оксана Пурик
Зустріч зі Сніговою королевою

Завдяки агрохолдингу «Мрія» до двох інтернатів Тернопільської області завітала Снігова королева та інші персонажі вистави Київського благодійного театру «Місто сонця».

Організатори поїздки зробили все можливе і неможливе, щоб свято все ж таки відбулося! Трупа театру їхала двома різними поїздами, бо не було квитків… Перша група ночувала в Тернополі, інша – приєдналась вже зранку. І о 9:00 театр та представники холдингу вирушили до першого закладу, де мешкає 200 діток! Спілкуючись з ними ми дізнались, що у більшості з них батьки живі-здорові, проте знаходяться на заробітках в Італії. Звичайно ж, діти за ними дуже сумують!

Показавши виставу «Витівки Снігової королеви», вже ми, актори, стали глядачами! Вихованці Струсівського інтернату показали свою програму – вони читали вірші, співали та танцювали! Діду Морозу дуже сподобались виступи діток, тому він не забарився всім роздати солодкі подаруночки!

Пообідавши разом з дітьми, ми вирушили далі. У Гримайлівській школі- інтернаті також багато дітей, деякі з них – інваліди. І тут нас щиро зустрічали оплесками, відгадували загадки та приймали участь у конкурсах!

Як і в першому закладі, на нас чекав виступ дітей, який нас дуже неприємно вразив! Вірніше, не сам виступ (дітки гарно  читали та співали)… Вразив репертуар – майже всі вірші та пісні були про те, як  дітей покинули батьки, поїхавши кудись заробляти і про те як дітям від цього погано! Для чого такий репертуар на новорічному святі ми так і не зрозуміли.

Після виступу – подарунки та фотосесія з дітками, які ніяк не хотіли нас відпускати! Невеличке інтерв’ю для Тернопільського телебачення і ми знову вирушаємо в дорогу!

У Тернополі у нас залишалося трішки більше години на оглядини пам’яток міста, потім – вечеря та поїзд!

А вже наступними вихідними на нас чекали діти у Сумській та Чернігівській областях!

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}