Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

KIDS AUTO FEST від фонду "Благомай": діти і автомобілі минулого і майбутнього

20.10.2016  Автор: БФ "Благомай"
KIDS AUTO FEST від фонду "Благомай": діти і автомобілі минулого і майбутнього

16 жовтня 2016, на території готельно-ресторанного комплексу «Чабани», відбувся великий благодійний захід «Kids Auto Fest». Мета — зібрати кошти для навчаня дітей-сиріт в автошколах.

 

По-сімейному: і для родин, і для тих, хто їх не має

25 дітей із дитячих будинків Київської області отримали можливість потрапити в теплу атмосферу сімейного дозвілля і отримати насолоду від безлічі розваг: шоу-показ від міні-принцес Києва, танцювальний флеш-моб від студентів НУХТ.

Більшість часу гості заходу проводили на локації ретро-автомобілів, на фестивалі дегустації борщу приготованого чотирма командами на відкритому вогні, брали участь у різноманітних майстер-класах та конкурсах, серед яких: майстер-класи з флористики, мейк-апу та зачіски, фотомистецтва та благодійна лотерея, де кожен міг виграти подарунок від партнерів: планшет, дитячу валізу, футболки і шкатулки, дитячі книги та іграшки, сертифікати на навчання у фотостудії. Фінальною ведучою благодійної лотереї стала Міла Єремєєва.

Гості змогли оглянути наживо велику колекцію ретро-автомобілів і отримати максимальну кількість інформації про будову і експлуатацію машин.

В інший час дітлахи знайомилися з професіями поліцейського і лікаря від міста професій, а також знайомилися з місцевими екзотичними мешканцями: павичами, ламою і семимісячною самоїдською лайкою Монті. Всіх гостей зігрівав чай партнера і приготовані зефірки на багатті, яблука і банани в шоколаді.

Кожен гість залишився задоволеним. Захід отримав позитивні відгуки.
Організатори фонду поділилися своїми емоціями після закінчення заходу.

Головні організатори фонду «Благомай» Тетяна Скригіна і Костянтин Голубятніков: «Метою нашого заходу було не тільки збирання коштів для навчання. Нам дуже хотілося зробити щось дійсно тепле, домашнє, сімейне. Щоб безпосередньо кожна людина (благодійник, волонтер, друг фонду) могли прийти і відчути єдність у створенні одної загальної справи. Все, що ми організували — це заради розвитку культури сімейних цінностей, шляхом створення спільних свят і розваг. Саме ці цінності підтримує фонд “Благомай” і ми будемо продовжувати вкладати всі сили в організацію таких заходів, які спрямовані на розвиток не тільки інтелектуальний, а й моральний».

Про учасників, пожертви і перспективи

Захід відвідало більше 400 осіб, а в скарбничку фонду «Благомай» потрапило 19 237,00 тисяч гривень. Всі виручені кошти будуть спрямовані на оплату навчання в автошколах випускників дитячих будинків України.

Програма підтримки дітей в освіті буде діяти протягом навчального року, кожен охочий може зробити свій внесок на сайті фонду, вибравши необхідну програму.
Поспішайте робити добрі справи разом в фондом «Благомай»!

Більше фото тут і тут

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}