Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

«Практично ніхто, крім волонтерів, не постачає продукти на територію війни»

28.01.2015  Автор: За матеріалами ЗМІ

Учора Благодійний фонд Олександра Романовского спільно з Луганською ОДА доставили гуманітарну допомогу в село Троїцьке Попаснянського району. Місцеві мешканці майже цілодобово сидять у підвалах, оскільки лінія фронту, обстріли з «Градів» упритул наблизилися до населенного пункту. Пошкоджені школа, церква і багато житлових будинків. Магазини не працюють, запаси закінчуються. Малозабезпечені, літні люди і родини з маленькими дітьми, які не змогли евакуюватися, нині потерпають. Від благодійників вони отримали індивідуальні продуктові набори (печиво, тушонка тощо), а також мішки з цукром і гречкою, вміст яких буде розподілятися між селянами.

«Практично ніхто, крім волонтерів, не постачає продукти на територію, охоплену війною. Але ми продовжуємо надавати допомогу землякам, незважаючи на те, що бойові дії відновилися», - прокоментував директор іменного благодійного фонду, підприємець-перевізник, а нині народний депутат Олександр Романовский.

Волонтери фонду також спілкуються із мешканцями Троїцького, переконуючи дати дозвіл на евакуацію дітей в інші області України. Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль запевнив, що дітей, а їх близько ста у прифронтовому селі, приймуть на тимчасове проживання, забезпечать харчами і подбають про їхнє навчання. 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ