Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Глосарій
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Глосарій
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Благодійництво – добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”). 


Благодійна діяльність
 – добровільна безкорислива діяльність благодійних організацій, що не передбачає одержання прибутків від цієї діяльності (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”). 

Благодійна організація – недержавна організація, головною метою діяльності якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб згідно з Законом України „Про благодійництво та благодійні організації” (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”). 

Благодійний фонд – недержавна та неприбуткова організація, заснована фізичними чи юридичними особами з метою надання благодійної допомоги, вираженої у матеріальному або фінансовому еквіваленті (Краплич Р. Розвиток локальних ресурсів або вступ до соціального інвестування. – Рівне: Фундація імені князів-благодійників Острозьких. 2003 – 128 с.). 

Благодійники – фізичні та юридичні особи, які здійснюють благодійництво в інтересах набувачів благодійної допомоги (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”). 

В
олонтер – фізична особа, яка добровільно здійснює благодійну, неприбуткову та вмотивовану діяльність, що має суспільно-корисний характер (Закон України „Про соціальні послуги”).

Набувачі благодійної допомоги – фізичні та юридичні  особи, які потребують та отримують благодійну допомогу (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”).

 
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ