Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Послуги    Поширення інформації
 

ПОСЛУГИ

Поширення інформації
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Розвиток потужного  інформаційного каналу у сфері благодійності - один із пріоритетів Форуму. Саме тому Український форум благодійників пропонує:

Щотижневий електронний дайджест "Хроніки благодійності" повідомляє про діяльність Форуму, актуальні новини благодійності в Україні та у світі. «Хроніки» читають чотири тисячі благодійників і шукачів допомоги, представників благодійних інституцій, бізнесу, влади та ЗМІ.


Щомісячний електронний бюлетень "ФІЛАНТРОскоп" -ексклюзивні інтерв’ю, аналітика й публіцистика про філантропію в усіх її вимірах.


Видавнича ініціатива "Абетка благодійності" - УФБ, націлена на зміцнення інформаційно-методичної бази з питань благодійності. В рамках ініціативи Форум займається перекладом та виданням іноземної літератури, присвяченої питанням розвитку філантропії; видає книги та брошури українських авторів на тему благодійності.


Дослідження Форуму фіксують і аналізують ситуацію в ключових напрямках діяльності спільноти благодійників, дають зріз інструментів філантропії, ключових гравців сектору. До проведення досліджень ми залучаємо мережу міжнародних та регіональних експертів-практиків.


Опитування Форуму спрямовані на вивчення суспільної думки щодо важливості та можливостей благодійної діяльності в Україні. Щотижневі опитування користувачів порталу привертають увагу аудиторії до суперечливих питань. Ви маєте унікальну можливість повідомити про власну точку зору: голосувати, коментувати і пропонувати теми для опитувань.


Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» Форум проводить під патронатом Національної спілки фотохудожників України з метою привернути увагу української громадськості до найкращих практик благодійності.

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ