Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Група компаній НІКО і ВБФ "Крона" підтримали чотири екологічних проекти

18.07.2016  Автор: Лариса Сідєльнік
Група компаній НІКО і ВБФ "Крона" підтримали чотири екологічних проекти

У регіонах розпочали впроваджувати екологічні проекти, які підтримав Фонд "Крона" за сприяння ГК "НІКО". Гранти отримали чотири організації, які запропонували оригінальні інноваційні рішення екологічних проблем у своїх громадах.

Дністровська риба

У Чернівецькій області на терені національного природного парку «Хотинський» у Дністровському водосховищі буде створений репродуктивний центр для відтворення цінних видів риб. Цього року Буковинські природодослідники розпочнуть відтворювати цінний зникаючий вид Дністровської стерляді.

Еколіхтарі

А в селі Петриківці Дніпропетровської області з'явиться "заповідник темного неба". Тут вулиці будуть освітлені екологічними ліхтарями, які відповідають міжнародному стандарту темного неба. Це світлодіодні екрановані ліхтарі, обладнані функцією місячно-резонансного освітлення – змінюють режим в залежності від освітленості нічного неба, що ощадить енергію та знижує рівень світлового забруднення. Завдяки цьому на Петриківщині активно почав розвиватись астрономічний туризм.

Ландшафтний парк на місці сміттєзвалища

Уздовж прибережної зони річки Сіверка поблизу Юріївського ландшафтного заказника на Київщині активісти прибрали 200 кв.м. стихійного сміттєзвалища. Саме на цій території завдяки проекту проведуть роботи з розчищення 5 км русла і відновлення джерел річки та створять ландшафтний парк для жителів і гостей села Віта Поштова.

Зелений коворкінг 

Екологічні майстерні під відкритим небом, сідбомбінг, зелене арт-кафе, сонячні зарядки для мобільних телефонів, велосипедні доріжки - все це наповнить зелений коворкінг на території скверу в центрі Сєвєродонецька Луганської області. Еко-сквер загальною площею 2,5 га буде обладнаний сучасними демонстраційними моделями інноваційної енергетики і пропонувати містянам спільні екологічні активності.

Партнери і виконавці проектів

Громадські організації «Витянський клуб рибалок та мисливців», «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», «Всеукраїнська асоціація «Темне небо», «Буковинське товариство природодослідників».

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ