Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Куди вкладають гроші 50 найщедріших донорів США

10.02.2014  Автор: Анна Казимирова
Куди вкладають гроші 50 найщедріших донорів США

 За даними видання, за цим зростанням стоїть ріст на фондовому ринку США, але експерти вважають, що також має вплив передача статків між поколіннями, що йде повним ходом і тому у 2014 році благодійні організації можуть сподіватися на багато щедрих подарунків. Загальна сума внесків перевищила 7,5 мільярдів доларів, що на 4% більше ніж у 2012 році.

Список Philanthropy 50 очолили Марк Цукерберг, засновник Facebook, та його дружина, завдяки пожертві у майже мільярд доларів до Silicon Valley Community Foundation, що зробило фундацію однією з найбільших в США.

Вони також стали наймолодшими людьми, що коли-небудь очолювали список. Однак, середній рік філантропів у списку не сильно зменшився і складає 72,5 років.

Основні напрямки благодійності 2013

Найбільшу кількість благодійних пожертв отримали коледжі та університети: 30 освітніх установ отримали у 2013 році приблизно 2,6 мільярди доларів. Серед найбільших донорів – Ірвин та Джоан Якобс (8 місце), які надали 133 мільйони доларів інституту Jacobs Technion-Cornell Innovation Institute в університеті Cornell NYC Tech. Інститут буде розвивати створення спільних підприємств між академічним світом та бізнесом. Джон Ліст, економіст з Чикаго, прокоментував: “Якщо поглянути на джерела інновацій в нашому суспільстві, то в значній мірі, інновації зароджуються у закладах вищої освіти. Але багато університетів стикаються із скороченням фінансування від штатів, тож їм доведеться більше покладатися на приватне фінансування щоб продовжувати свої програми”.

Друга група за обсягом отриманих пожертв – приватні фонди, які отримали близько 2,1 мільярди доларів. Але згідно з Chronicle, “інші великі донори вийшли за локальний рівень”. Джон та Лаура Арнольд (№4), які пожертвували 296,2 мільйони доларів у 2013 році, надали займ у 10 мільйонів фундації, яка підтримує навчальні програми, що були закриті або скорочені у результаті призупинення роботи федерального уряду. Одна з основних місій Арнольдів – покращення урядової звітності та ефективності і вони особливо фокусуються на освіті та кримінальному правосудді.

Найбільші донори досить мало пожертвували на захист навколишнього середовища, дитячі та молодіжні групи або громадське мовлення. Госпіталі та медичні центри посіли третє місце, отримавши пожертв на 343,9 мільйони доларів.

Повний перелік 50 найщедріших донорів доступний за посиланням:http://philanthropy.com/article/A-Look-at-the-50-Most-Generous/144529/#p50_list.

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ