Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Тактика Coca-Cola на противагу критиці її напоїв

29.08.2012  Автор: Latvijas Reitingi

Президент Латвійського товариства лікарів (ЛТВ) Петеріс Апініс відомий як непримиренний борець проти шкідливих звичок, у тому числі і перенасичених цукром лимонадів. Кілька років тому Апініс оголосив справжню війну солодким напоям, зокрема кока-колі, спрайту і квасу, закликавши навіть заборонити різдвяну рекламу кока-коли. Однак віднедавна президент ЛТВ вже не так завзято виступає проти цих напоїв, пише газета Latvijas Avīze.

Як з'ясувало видання, можливо, причина криється в тому, що серед інших пожертвув суспільство торік отримало 19,8 тис. латів від зареєстрованого в США Coca-Cola Foundatiоn. Це майже половина всіх отриманих товариством пожертвув.

"Я, звісно, не заперечую, що, отримавши таку пожертву, вже не так голосно веду риторику проти одного конкретного напою. Але я абсолютно не змінив свого ставлення до солодких напоїв у цілому", - цитує Апініса apollo.lv.

За словами Апініса, пожертвування від Coca-Cola Foundatoin суспільство отримало під час збору коштів для кампанії про необхідність споживання овочів. Товариство зверталося за допомогою до багатьох компаній, і Coca-Cola була однією з небагатьох, яка відгукнулася на цей заклик.

Апініс сподівається, що Coca-Cola підтримає і кампанію з популяризації більш рухливого способу життя серед літніх людей, яка планується цієї осені.

"Думаю, що це їхня тактика - співпрацювати таким чином, щоб підприємство постійно не лаяли. Так само вони працюють у Скандинавії, багато жертвуючи заради спокою на різні проекти в галузі охорони здоров'я", - сказав Апініс.

За його словами, після отримання пожертви жодних вимог помовчати йому не висувалося, "але багато чого можна було прочитати по очах".

Latvijas Reitingi 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ