Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
До списку подій

VII Міжнародна конференція УФБ «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє»

26.02.2015
VII Міжнародна конференція УФБ «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє»

Цей рік змінив звичаний стан речей – волонтери та благодійники стали новими лідерами суспільства. Але це сталося не просто так : значні досягнення та перемоги супроводжуються  складними та надзвичайними викликами. . Нові проблеми в Україні потребують нових підходів,   активної співпраці з міжнародною гуманітарною спільнотою, державою та суспільством.

Український форум благодійників запрошує волонтерів та благодійників на VII Міжнародну конференцію «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє». Щорічна конференція цього року має особливе значення і тему – провідні міжнародні експерти та найуспішніші практики готові обговорювати шляхи рішення поточних проблем суспільства, роль благодійних фондів, міжнародних організацій та держави. 

Мета конференції: проаналізувати роль благодійників і волонтерів як агентів  процесу побудови миру, розв’язання конфлікту й примирення у суспільстві.

Завдання конференції:

1. Ознайомитись з успішними міжнародними та вітчизняними практиками благодійних організацій в наданні термінової допомоги у період конфлікту, в мобілізації ресурсів, у захисті прав та пошуку шляхів примирення у пост-конфліктний період.

2. Окреслити зони впливу та відповідальності держави, громадянського суспільства та благодійників у реалізації завдань, спрямованих на побудову миру та примирення у державі.

3. Обговорити роль комунікації та інформаційних механізмів впливу задля консолідації та координації благодійних і волонтерських ініціатив.

У фокусі програми Конференції такі питання:

·         роль благодійності в часи конфлікту,

·         гуманітарна допомога: стандарти, практика, виклики,

·         системні реформи законодавства для благодійників та волонтерів,

·         ключові передумови суспільного примирення,

·     старі виклики у нових умовах – як вирішувати проблеми, не повязані з конфліктом,

·        нові складові у діяльності благодійників.

І все це в інтерактивних форматах: панельні дискусії, ток-шоу, творчі майстерні, круглі столи тощо. 

У конференції візьмуть участь міжнародні експерти представництв  ООН та Європейської Комісії в Україні, міжнародних гуманітаринх орагнізацій, що нещодавно відкрили власні представництва в Україні.  Крім цього конференція об'єднає досвід близько 300 волонтерів, представників благодійних фондів та організацій, громадських лідерів з багатьох регіонів України.

Конференції з благодійності УФБ надзвичайно динамічні. Упродовж одного дня учасники інтенсивно навчаються, отримують заряд енергії, нові знайомства і навіть встигають придумати і спланувати спільні благодійні проекти. Доведено: на конференціях Форуму час стискується і люди встигають за 8-10 годин більше, ніж часом за аналогічну кількість місяців. Більшість учасників виходить на новий рівень роботи.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КОНФЕРЕНЦІЮ 

 

Автор: Український форум благодійників

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ