Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Філантропія змінює якість освіти і життя: доведено City Year

12.02.2016  Автор: Український форум благодійників
Філантропія змінює якість освіти і життя: доведено City Year

Віце-президент зі стратегічного партнерства та спеціальних ініціатив організації City Year (США) Мередіт Хансен прилетить зі США, щоб розказати про унікальний метод оздоровлення суспільства на VIII Міжнародній конференції УФБ "Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ". 

Що робить City Year

Освітня організація City Year співпрацює з державними школами в 27 муніципалітетах США, які мають особливо високий рівень бідності. Її досвід уже запозичують Великобританія та Південно-Африканська Республіка: організація відкрила філії у цих країнах. Результати роботи показують, що 90% учнів шкіл, де працювали волонтери City Year, навчилися краще читати, у 55% покращилася відвідуваність.

Учасники програми надають високоефективну підтримку освітнього процесу як окремим учням, так і цілим класам та школам. Цільова аудиторія Сity Year - діти, які мають високі ризики покинути школу: злиденні, з неповних сімей, з поганою спадковістю (чиї батьки мають судимості, шкідливі звички тощо). Якщо дитина перестає регулярно відвідувати школу, не засвоює навчальну програму, не має організованого дозвілля - її доля доволі прогнозована, і прогноз цей невтішний. Такі діти не вступають до коледжів та університетів, не мають гідної роботи і потрапляють на околиці суспільства. 

Співробітники та волонтери Сity Year працюють з учнями та їх групами:

- допомагають виконати домашнє завдання, наздогнати однокласників;

- організовують позакласну роботу;

- проводять енергійні ранкові зарядки, щоб об'єднати весь шкільний колектив і створити бадьорий настрій для навчання;

- перевіряють відвідуваність і телефонують дітям, які спізнюються або відсутні;

- спілкуються з родинами підопічних дітей, щоб залучити рідних до процесу позитивних перетворень;

- проводять соціальні акції, святкування, щоб згуртувати громаду.

Історія і місія Сity Year 

Програма Сity Сity Year започаткована у 1988 році двома випускниками Гарвардської школи права. Їх вразила статистика щодо кількості дітей, які кидали школу. Місія програми: «Будувати демократію через волонтерство, громадянське лідерство та соціальне підприємництво. Через постійне служіння демонструвати силу та ідеалізм молодих людей, залучати громадян до творення суспільного блага та створювати лідерів для майбутніх поколінь».

Копоративна благодійність + соціальне замовлення + соціальне підприємництво 

На початку організація фінансувалася великими американськими корпораціями «Bank of America», «Cisco», «Comscast/NBC Universal», «Deloitte», «PepsiCo», «Walmart» та іншими. У 1990 році адміністрація президента Джорджа Буша надала великий грант на розвиток City Year по всій Америці. У 1994 році Сity Year створив дочірнє підприємство «City Year Enerprise», яке у партнерстві з «Timberland» започаткувало лінію одягу та аксесуарів для молоді. Другим бізнес-проектом організації стала компанія «Care Force», що консультує та організовує тренінги для корпоративних клієнтів з менеджменту волонтерських програм.

Про що запитаємо Мередіт Хансен

25 лютого 2016 року на конференції УФБ зі стратегічної філантропії Мередіт Хансен, віце-президент City Year матиме слово під час Інтерв'ю на сцені: «Як філантропія змінює якість освіти та життя: модель City Year». 

Разом із вами дізнаємося:

1. Державні волонтерські програми: як City Year переконав уряд почати фінансувати волонтерські проекти в освіті через AmeriCorps (державна агенція з підтримки розвитку громадянського суспільства)?


2. Державно-приватні партнерства — як Сity Year залучає фінансування, розбудовує стратегічні партнерства з урядом, шукає корпоративних спонсорів, проводить фандрейзингові кампанії, працює з окремими донорами, залучає корпоративних волонтерів?

СТАТИ УЧАСНИКОМ КОНФЕРЕНЦІЇ

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ