Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

5 ексклюзивів міжнародної конференції «Стратегічна філантропія»

08.02.2016  Автор: Український форум благодійників
 5 ексклюзивів міжнародної конференції «Стратегічна філантропія»

25 лютого 2016 р. обіцяє стати днем відкриттів і перезавантаження навіть для гуру благодійності. На VIII Міжнародній конференції Українського форуму благодійників «Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ» звучатиме те, про що в Україні досі не говорили.

Після конференції ви подивитеся на власну благодійну діяльність свіжим поглядом, перейдете на новий рівень розуміння власної місії, найкоротшого шляху до неї. А ще дізнаєтеся, як працювати так, щоб змінювати країну і світ.

VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників – це майданчик, на якому зустрінуться лідери філантропічного сектору з 8 країн. Уперше в Україні:

1. Формування екосистеми сектору благодійності. Екосиситема – це середовище, в якому змагальність посилює потенціал конкурентів, народжує нові ресурси, а довкілля при цьому не вичерпується і не забруднюється. Про екосистеми бізнесу як шлях нового покоління уже говорять. Але про цю стратегію у благодійності ви почуєте вперше.

2. Інновації у благодійності – це нові підходи до розв’язання давніх проблем. Це можливість досягати результату, працюючи не більше, а не так, як досі. IT-мислення на службі у благодійності. "Інновації - єдиний шлях до перемоги", - казав Стів Джобс.

3. Теорія змін у благодійності – це реформа, яку ви не лише починаєте, а якою можете керувати на всіх етапах. Лідер – це той, хто готовий до змін іще до того, як вони постукали у двері.

4. Соціальне підприємництво як інвестиційно приваблива благодійність. Найбільш стабільні і успішні на Заході ті благодійні організації, які будують свою 

діяльність за принципом соціального підприємства: пропонують корисний конкурентний продукт – і тим самим досягають позитивних змін в екології, системі освіти, дотриманні прав людини, інших цінностях.

5. Сектор благодійності – креативне агентство, адвокат і контролер реформ в Україні. Так, це можливо! І зіркові гості нашої конференції розкажуть і покажуть, як філантропічному середовищу бути не альтернативним урядом, а найбільшим лобістом змін на державному рівні.

Ви ще не учасник Міжнародної конференції «Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ»? Будьте серед тих, хто незабаром опиниться на гребені успіху.

Перемагає той, хто мислить не стереотипно. Конференція УФБ – це концентрат нестандартних ідей і підходів до благодійності і державотворення.

Завтра вільних місць уже може не бути. ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ЗАРАЗ!

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ