Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

«Голос благодійності 2016»: номінуйте журналістів

19.01.2016  Автор: Український форум благодійників
«Голос благодійності 2016»: номінуйте журналістів

«Голос благодійності» - відзнака для журналістів, які розповідають про діяльність волонтерів та благодійників, поширюють історії добрих справ, заохочують доброчинність, а також розслідують факти зловживань.

Пам’ятні знаки «Голос благодійності» вручатимуться удруге, під час VIII Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Стратегічна благодійність: мистецтво змінювати світ». Хто їх отримає - залежить від вас.

Чиї журналістські матеріали вам запам’яталися, допомогли, вразили у 2015 році? Які видання чи програми послідовно сприяють справжнім благодійникам? Кому ви хочете подякувати за допомогу?

За минулі два роки благодійність і волонтерство стали частиною життя багатьох українців. Значною мірою це відбувається завдяки медіа та журналістам, які розповідають історії про благодійні організації та індивідуальну доброчинність, долучаються до гарячих потреб зі збору коштів, самі стають благодійниками та волонтерами.

Подавайте номінантів на відзнаку, заповнивши онлайн-форму до 12 лютого 2016 р. Ви можете запропонувати як одного кандидата, так і декількох.

Оголошення результатів та вручення відзнак відбудеться під час VIII Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Стратегічна благодійність: мистецтво змінювати світ», 25 лютого 2016 року, Президент Готель, м.Київ.

Сайт конференції: http://blagodiynist.info

Хто отримав "Голос благодійності" 2015 року 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ