Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Благодійники дякують журналістам

06.02.2015  Автор: Український форум благодійників
 Благодійники дякують журналістам

«Голос благодійності» - відзнака для журналістів, які розповідають про діяльність волонтерів та благодійників, поширюють історії добрих справ та заохочують доброчинність.  26 лютого 2015 року працівники телебачення, радіо, преси та Інтернет-ЗМІ отримають нагороди під час VII Міжнародної конференції УФБ "Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє". Номінуйте тих, чиї журналістські матеріали вам запам’яталися, допомогли, вразили. 

Чому варто відзначити публікації про благодійність?

За минулі півтора року кількість українців, які стали благодійниками та волонтерами, зросла в рази. І в цьому є суттєва заслуга мас-медіа. Журналісти активно висвітлювали історії про благодійні організації та індивідуальну доброчинність, аналізували загрози цієї діяльності, відстежували її успіхи, як ніколи щиро реагували на інформаційні потреби доброчинців. Та й самі працівники ЗМІ, цілі редакції і медіа-холдинги збирали кошти і речі, дарували свій час і вміння. 
 
Хочеться вірити, що потепління стосунків між благодійниками і мас-медіа - не тимчасове явище, а новий рівень спілкування і взаємодопомоги. Тож оргкомітет VII Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє» хоче подякувати майстрам слова за підтримку та розвиток благодійного сектору. І зробити нагородження доброю щорічною традицією. 
 

Як благодійники подякують журналістам

Працівникам ЗМІ, які активно і якісно висвітлювали благодійну діяльність,  урочисто вручать пам’ятні знаки «Голос благодійності». Це відбуватиметься на VII Міжнародній конференції Українського форуму благодійників «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє», у присутності волонтерів і керівників найпотужніших і найвідоміших благодійних фондів, закордонних експертів у сфері філантропії та високопосадовців. Інтерв'ю з володарями «Голосу благодійності», списки нагороджених, публікуватимуться на ресурсах УФБ та інформаційних партнерів.  
 

Як номінувати журналіста чи редакційну групу на "Голос благодійності" 

Волонтери, благодійники і всі, хто дивиться телевізор, слухає радіо, читає газети й журнали, онлайн-медіа подають кандидатури. Щоб номінувати на "Голос благодійності", треба зробити дві прості речі:
1. Відповісти собі на запитання: чиї журналістські матеріали запам’яталися, допомогли, вразили? Які видання чи програми послідовно допомагають благодійникам? Кому ви хочете подякувати за допомогу?
 
2. Заповнити онлайн-форму до 17 лютого 2015 р. 
 
Кількість кандидатур від однієї особи не обмежена. 
 
 
 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ