Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Мінмолодьспорт – за зміни закону про волонтерство

30.01.2015  Автор: Український форум благодійників
Мінмолодьспорт – за зміни закону про волонтерство

Український форум благодійників продовжує адвокацію Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)" № 1408. Цей документ полегшить роботу волонтерів, зробить її законною і позбавить добровольців від бюрократії та несправедливих фінансових стягнень. Наше тактичне завдання – добитися розгляду змін під час найближчого пленарного засідання Верховної Ради України і прийняття його за основу. Для цього сотні установ, відомств і організацій повинні злагоджено вимагати включення законопроекту № 1408 до порядку денного пленарного засідання. 

21 січня 2015 року УФБ надіслав листа до Міністерства молоді та спорту України. Сьогодні, 30 січня, ми отримали офіційну відповідь за підписом Заступника Міністра молоді та спорту України Сергія Митрофанського. В листі йдеться про те, що Мінмолодьспорт підтримує волонтерство, яким нині займається переважно молодь. Тому міністерство звернулося до Володимира Гройсмана з проханням розглянути «волонтерський» законопроект найближчого пленарного засідання ВРУ. 
 
Український форум благодійників вдячний Міністерству молоді та спорту за швидку реакцію та підтримку. Цитуємо лист Мінмолодьспорту: 
 
«Про підтримку законопроекту
"Про внесення змін до деяких законів України
(щодо волонтерської діяльності)"
 
На ваш лист від 21.01.2015 № 5 щодо підтримки проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)" інформуємо про таке.
 
Зважаючи на те, що робота Міністерства молоді та спорту спрямована на створення сприятливих умов для розвитку молоді та волонтерства, а більшість волонтерів становить активна та відповідальна молодь, яка опікуються волонтерами міжнародних організацій та місій, що сьогодні працюють в Україні, а також допомагає вирішенню різних проблем людей, які постраждали внаслідок агресії Російської Федерації проти України, Мінімолодьспорт звернулось до Голови Верховної Ради України В. Гройсмана з проханням сприяти включенню проекту Закону України № 1408 "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)" до порядку денного найближчого пленарного засідання Верховної Ради України та прийняттю законопроекту за основу.
 
Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо полегшити роботу волонтерів та досягти кращого майбутнього для нашої держави».
 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ