Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

2 лютого – важливий день для волонтерів України

26.01.2015  Автор: УФБ
 2 лютого – важливий день для волонтерів України

Як підтримати законопроект "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)" №1408 зараз?

Коли формується порядок денний засідань Верховної Ради, враховуються як об’єктивні обставини, так і суспільний запит. Простіше кажучи, якщо багато людей вимагає розгляду того чи іншого питання в парламенті, то у нього в рази більше шансів бути проголосованим. За теперішнього градусу напруги і легкої «займистості» настроїв у народі масові й рішучі вимоги доводиться враховувати навіть на рівні найвищого законодавчого органу.

З початку 2015 року Український форум благодійників запустив нову інформаційну хвилю на підтримку законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)" №1408. Якщо його проголосують, то волонтерство позбудеться ризиків, закладених чинним законом «Про волонтерську діяльність» від 2011 року. Волонтерити можна буде без реєстрацій, бюрократичних звітних процедур і фінансових тягарів.

Щоб законопроект включили до порядку денного пленарного засідання ВРУ, нам необхідно показати, що сектор благодійності в Україні потужний, що він знає і розуміє закони та механізми їх удосконалення. До Верховної Ради вже надіслано чимало листів на підтримку законопроекту, під онлайн-петицією стоїть понад 250 підписів. Сотні – це сила. А тисячі – переконлива сила, яку напевне почують.

Дякуємо всім, хто надіслав листи підтримки і підписав онлайн-петицію. А сьогодні запитайте колег, чи вони зробили те саме. Поширте в соцмережах інформацію про те, як допомогти волонтерам. Попросіть друзів, рідних, однодумців в Україні та за кордоном СЬОГОДНІ поставити підписи під петицією за свободу волонтерства і надіслати або занести до Верховної Ради листи небайдужості. Сьогоднення і майбутнє волонтерства в наших руках!

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ