Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

«Благодійність крізь призму об’єктива»: фотопідсумок року доброти

13.01.2015  Автор: УФБ
«Благодійність крізь призму об’єктива»: фотопідсумок року доброти

Запрошуємо на церемонію нагородження переможців V Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива» і відкриття однойменної фотовиставки в Києві. 20 січня 2015 р. Ви першими побачите найкращі фото добрих справ за 2014 рік, познайомитеся з їхніми авторами і незвичайними гостями. Цьогоріч вхід вільний! 

 
Хто організатор фотоконкурсу і церемонії? Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Партнери: Програма "Волонтери ООН", компанія EY, Благодійний фонд "Зміцнення громад" і Всеукраїнська освітня платформа "EDUkIT". 
 
Як потрапити? Усе, що слід зробити – це попередньо зареєструватися
 
Де? Музей Тараса Шевченка в Києві (бульвар Шевченка, 12). 
 
Коли? 20 січня 2015 року, початок о 17.00. 
 
Чому це цікаво? У фотоконкурсі «Благодійність крізь призму об’єктива» беруть участь як професійні фотографи, так і талановиті представники інших професій. Журі не бачить імені автора, фонду чи компанії, і обирає світлини об’єктивно. Кожна нова фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» - це і роботи знаменитих фотографів, і нові постаті. Часом цілком несподівані – як і гості церемонії нагородження. Кожне фото – це історія благодійності, по яку можна писати романи, знімати сюжети і навіть кіно. 
 
Що нового? Наш фотоконкурс відбувся уп’яте. Щороку він чутливо реагує на зміни в суспільному житті. Це лакмусовий папірець настроїв і найкращих порухів душі в Україні. Тож «Благодійність крізь призму об’єктива 2014» означилася новими номінаціями: "Благодійність під час революції гідності" та "Благодійність на захисті Вітчизни".
ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ