Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Підпиши листи до Верховної Ради та підтримай розвиток волонтерства в Україні

05.01.2015  Автор: Український Форум Благодійників
 Підпиши листи до Верховної Ради та підтримай розвиток волонтерства в Україні

19 квітня 2011 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про волонтерську діяльність», який створив низку перешкод для розвитку волонтерського руху в Україні, перевівши його фактично у підпілля.

Український форум благодійників ще з 2013 року просуває Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)", який зареєстрований під номером 1408, 11.12.2014. Ознайомитись із законопроектом можна на сайті ВР за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52877.

Зараз є надзвичайно гостра потреба у приведенні українського законодавства, що регулює діяльність волонтерів, до норм та стандартів міжнародної практики волонтерської діяльності. Адже чинне законодавство України містить низку норм, що суперечать міжнародним cтандартам розвитку волонтерства.

Необхідність термінового розгляду даного законопроекту пов'язана із безпрецедентною мобілізацією волонтерів по всій території України, які активно залучені у допомогу в зоні АТО, пораненим, військовослужбовцям, сім'ям загиблих, внутрішньо переміщеним особам, інвалідам, дітям-сиротам, людям похилого віку та іншим категоріям, які потребують соціальної підтримки та захисту.

З огляду на суттєві бюрократичні перешкоди для розвитку волонтерства в Україні, які містить діючий закон “Про волонтерську діяльність” та  суттєві позитивні зміни, які несе Законопроект № 1408, Український форум благодійників спільно з Українським незалежним центром політичних досліджень просить підтримати законопроект «Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)», реєстраційний номер 1408 та надіслати листи до представників Верховної Ради України з проханням сприяти включенню законопроекту у порядок денний протягом поточної сесії Верховної Ради, та прийняттю законопроекту за основу.

 

Для цього потрібно:

 

1. Роздрукувати на бланку організації тексти листів на голів фракцій (тексти можна використовувати як основу і вносити свої доповнення). Листи потрібно підписати та поставити печатку.

ПОЗИЦІЯ Українського Форуму Благодійників щодо Законопроекту No 1408 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)» та актуальність його прийняття першою сесією Верховної Ради України VIІI скликання

Лист Голові Фракції Парії «Блок Петра Порошенка»

Лист Голові Фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Лист Першому заступнику Голови депутатської фракції Політичної партії "Народний Фронт"

Лист Голові Депутатської групи «Воля народу»

Лист Голові Депутатської групи «Економічний розвиток»

Лист Голові фракції Політичної партії "Опозиційний блок" 

Лист Голові Фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

Лист Голові Фракції Радикальної партії Олега Ляшка

 

2. Надіслати оригінали листів (з підписом та печаткою організації) на поштову адресу: вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008.  Або принести (для киян) оригінали листів за адресою: м. Київ, вул. Садова 3а.

 

Дякуємо за підтримку! Розвиваймо благодійність разом!

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ