Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Форум допоможе приходити у світ кольорово

10.04.2012  Автор: Український форум благодійників
Форум допоможе приходити у світ кольорово

Українська лакофарбова компанія «ЗІП» ініціювала проект «Фарби життя» на допомогу пологовим будинкам нашої країни. Основна мета - за допомогою різних фарб кольорово оформити простір, у якому починається життя маленьких українців. 

Український форум благодійників не залишився байдужим до «Фарб життя» і виступає інформаційним партнером. Організатори проекту переконані, що така співпраця дозволить вивести соціальний арт-проект на більш масштабний рівень. "Усі жінки, які хоч раз були "клієнтками" українських пологових будинків, знають, наскільки важлива атмосфера, в якій приводиш у світ маленьку людину. Ці дні залишаються в пам'яті матері на все життя і - хто знає - можливо, стають першою цеглинкою у світогляді малюка. Ми віримо, що стіни, розфарбовані благодійниками, тамуватимуть біль і множитимуть радість майже як рідні. Саме тому Форум розповість про цю ініціативу величезній кількості людей, які словом і ділом готові підтримувати таку барвисту і шляхетну ідею", - говорить Анна Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників.

До реалізації сміливих ідей барвистого проекту приєдналась і Асоціація благодійників України. Її волонтери з радістю розфарбують стіни пологових будинків разом із українською лакофарбовою компанією «ЗІП». Фарба, яку надає компанія-ініціатор - високоякісна та екологічно чиста. Тільки такі матеріали можуть використовуватися, коли мова заходить про дітей, адже безпека довкілля - запорука подальшого здоров'я новонароджених.

Про естетичну складову проекту подбають професіонали зі світу мистецтва - українські дизайнери та художники, залучені до соціальної ініціативи. Вони створять ескізи, за якими і будуть наноситися барвисті образи в інтер'єрах пологових будинків. Це дозволить зробити лікарні естетично привабливими, комфортними і сонячними для молодих мам та їхніх немовлят.

Арт-проект «Кольори життя» поліпшить умови, в яких народжуються малюки, не тільки перетворюючи простір пологових будинків. У проекті візьмуть участь і молоді татусі - вони змагатимуться в конкурсі зізнань і подяк своїм дружинам, що подарували їм діток. Формат конкурсу також відповідатиме творчій і барвистій концепції проекту - малюнки-подяки на асфальті. Соціальний арт-проект, ініційований підприємством «ЗІП», стартує в Києві - в пологовому будинку № 2 і пройде по всій Україні.

***

Детальну інформацію можна знайти на сайті компанії.

Промислове підприємство "ЗІП" засноване в 1995 році, у м. Дніпродзержинську і входить до п'ятірки найсильніших компаній галузі на території СНД. Має свою власну дистриб'юторську мережу. Засновник підприємства - Олег Іванович Захорольський. До портфеля брендів входять відомі марки «Triora», «Зебра» і «Мальва».


За додатковою інформацією звертайтесь:
Pillar | Hill & Knowlton Strategies
Кукла Катерина
Account Manager
kukla@pillarpr.com.ua
(044)455-84-06
(067)504-57-04
 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ