Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Топ-менеджери благодійності наживо

03.02.2012  Автор: Український форум благодійників
Топ-менеджери благодійності наживо

Спікерами щорічних міжнародних конференцій Українського форуму благодійників стають найяскравіші представники сектору благодійності, які зарекомендували себе як ефективні менеджери, харизматичні лідери, рушії організованої філантропії. Учасники IV Міжнародної конференції УФБ «Благодійність 2020: бачення та стратегія розвитку" (23 лютого 2012 р., Київ) познайомляться і матимуть змогу подискутувати, зокрема, із Наталією Камінарською і Русланом Жиленком. 

Наталія Камінарська - виконавчий секретар Форуму донорів (Росія).

Закінчила Московський державний педагогічний університет і магістратуру економічного факультету Московського міжнародного університету. Стажувалася в Центрі вивчення філантропії Міського університету Нью-Йорка.

У Charities Aid Foundation (CAF Russia) керувала проектом із підтримки створення міських благодійних фондів у Росії. З 2001 р. - виконавчий секретар Форуму донорів – коаліції організацій-грантодавців. Член керівної ради Міжнародної ініціативи підтримки донорів (World Wide Initiative for Grantmakers Support), член комітету з мережевого взаємодії Європейського центру фундацій (EFC) та учасник мережі Центральної та Східної Європи за відповідальну філантропію (CEENERGI).

Руслан Жиленко - директор Міжобласного благодійного фонду "Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону" (Карпатський фонд, Україна).

Кандидат історичних наук, доцент. Закінчив історичний факультет та аспірантуру Ужгородського національного університету. Неодноразово проходив стажування у ВНЗ та фондах Великої Британії, Бельгії, Канади, Угорщини, Словаччини, Нідерландів. Автор монографії, навчального посібника та кількох десятків інших наукових публікацій.

Завідувач лабораторії соціальних досліджень Ужгородського національного університету. Досліджує громадські організації в системі соціальної роботи в Україні, викладає нормативні курси, зокрема «Соціальна робота в громаді».

З 2006 р. працює в Карпатському фонді, З 2007 р. - на посаді директора. Під час роботи в Карпатському фонді розробляв та очолював реалізацію грантових програм у сфері надання соціальних послуг вразливим верствам населення.

Детальніше про спікерів, новинки програми, реєстрацію - на сайті Конференції. 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ