Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Долаємо синдром останньої ночі перед іспитом (якої завжди бракує)

25.01.2012  Автор: Український форум благодійників
Долаємо синдром останньої ночі перед іспитом (якої завжди бракує)

ІV Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Благодійність 2020: бачення та стратегія розвитку» відбудеться за місяць, а реєструватися пропонують уже сьогодні. Навіщо поспішати?

По-перше, «ранні пташки» напевне на Конференцію потраплять. Кількість місць обмежена, популярність висока, а найбільша хвиля реєстрації традиційно спостерігається в останні дні перед подією. Будьте першими, почувайтесь упевнено, керуйте своїм часом.

По-друге, це подія, яка більше ніколи й ніде не повториться. Кожна конференція Форуму унікальна. Це завжди свіжа тема, нові обличчя, відомі в секторі благодійності, побачити й почути яких наживо – значить доторкнутися до успіху і забрати дещицю з собою.

По-третє, Конференції з благодійності УФБ надзвичайно динамічні. Упродовж одного дня учасники інтенсивно навчаються, отримують заряд енергії, нові знайомства і навіть встигають придумати і спланувати спільні благодійні проекти. Доведено: на конференціях Форуму час стискується і люди встигають за 8-10 годин більше, ніж часом за аналогічну кількість місяців. Більшість учасників виходить на новий рівень роботи.

Отже, реєструйтеся прямо зараз

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ