Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
27 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

В Ірпені відкрили благодійну Скриньку подарунків

22.12.2017  Автор: Івент-агенство «All For You»
В Ірпені відкрили благодійну Скриньку подарунків

     18 грудня  2017 року в Ірпінському будинку культури відбувся святковий захід «Чарівна скринька Святого Миколая» дл для дітей-сиріт, інвалідів, дітей з малозабезпечених багатодітних сімей  міста.

     Вже другий рік «Чарівна скринька Святого Миколая» дарує радість, турботу, доброту дітям, які цього найбільше потребують в силу складних життєвих обставин.

     Одним із головних завдань  проекту була популяризація давньої традиції благодійництва у ці чудові передсвяткові дні  у нашому місті та  країні в цілому. Тож кожен з нас – організатори заходу, волонтери, благодійники -  отримав можливість  відчути себе чарівником в образі Святого Миколая. Нам  вже є чим пишатися - в минулому році ми з вами охопили 250 діток, подарувавши їм подарунки до свята.

     На цей раз  на маленьких гостей свята та їх батьків чекало ще більше  приємних сюрпризів: музичний оркестр та гостинні ляльки Олаф і Пінгвін радо зустрічали їх у фойє, де вони мали чудову нагоду сфотографуватися з ними у святково оформленій фото зоні. Ці величезні яскраві ляльки стали улюбленцями дітлахів, а матусі із задоволенням спостерігали і фотографували радісних дітей. Театральна вистава у дусі добрих традицій Святого Миколая, яку підготували студенти  Університету державної фіскальної служби України занурила дітей у казку і нагадала, що важливо бути добрими, чемними, щирими. У казці як заведено  трапляються дива і  літають дивовижні великі сніжки, якими весело грати навіть у глядацькому залі.

Талановиті  дівчата хореографічної студії "Ритм-Балет» Київської вірменської громади під керівництвом Лаури Григорян порадували глядачів запальними танцями «Кокетка» та «Ярхушта», вразивши гостей своєю грацією та майстерністю.

     Із захопленням діти спостерігали за цікавими і дивовижними експериментами  Професора хімічних наук, який влаштував на сцені справжнє  наукове хімічне шоу, а  видовищні експерименти з сухим льодом та звичайною водою вразили глядачів і довели, що пізнавати хімію  - це весело!

     Чудова  акторка оригінального жанру влаштувала для юних глядачів райдужну мильну феєрію, яка захопила навіть дорослих! На сцені з’являлися дивовижні ручні  і танцюючі бульбашки, які перетворювалися  в хмарки на долонях,  занурювалися  одне в одного,  ставали вогняними кульками,  виростали у мильні гігантські шлейфи,  викликаючи бурхливі оплески глядачів. 

     Наприкінці  концерту Святий Миколай надзвичайно потішив дітлахів  своїм щирим, добрим словом, уважно вислухав кожного і  надав мудрих порад на прийдешній рік. Діти залишилися задоволеними та щасливими, а додому поверталися зі щедрим пакетом подарунків і широкою посмішкою. 

     Проект «Чарівна скринька Святого Миколая» фінансується за рахунок благодійних пожертвувань приватних осіб і компаній, в заході задіяні більше десяти  волонтерів. Організатори заходу: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Надійні вітрила» та івент-агенство «All For You».

     Благодійний проект «Чарівна Скринька Святого Миколая» підтримали: Ірпінський  міський  голова Карплюк Володимир Андрійович та Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради; «Будівельна компанія МВ» та її директор Малхасян Мєлік Варданович,  компанія «НВО «Екософт», які регулярно підтримують традиції благодійництва в Ірпені, подаючи добрий приклад іншим представникам бізнесу та місцевого управління.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}