Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Діти з багатодітних родин відвідали музей науки «Експериментаніум»

06.11.2013  Автор: Дарія Кривошея, редактор офіційного сайту «Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового» www.duhcenter.in.ua
Діти з багатодітних родин відвідали музей науки «Експериментаніум»

Православний центр розвитку сімї «Сім’я в радість» (www.duhcenter.in.ua)  та Музей популярної науки «Експериментаніум» (www.experimentanium.com.ua)  розпочали спільний благодійний проект, спрямований на підтримку дітей за багатодітних родин.

1 листопада 2013 року відбулася перша благодійна екскурсія для дітей з багатодітних сімей, де взяли участь  27 дітей.   Діти разом з батьками відвідали експозицію музею, що налічує близько трьохсот експонатів і охоплюють основні розділи фізики, що вивчаються у школі:

  • механіка
  • молекулярна фізика
  • електрика та магнетизм
  • оптика
  • акустика

Діти також познайомились з   різноманітними  анатомічними експонатами, відвідали дзеркальний лабіринт та складали  головоломки 

Маленькі відвідувачі з захопленням вивчали експонати, що можна торкатися, досліджувати, аналізувати.  Вони щиро ділилися своїми враженнями,та звісно, висловили бажання ще раз повернутися до музею.   

«В музеї цікаво,  можна досліджувати, складати, розглядати і головне – торкатися. В інших музеях такої можливості нема.  І мені, і моїй меншій сестричці було цікаво. А ще сподобався наш екскурсовод, він спілкувався з нами як з дорослими, які багато що знають».  

Дарина Корженко 

«Музей науки – це весело  й корисно. Це те,що не побачиш у школі, та не прочитаєш у книжці.   Наука – тут оживає в експонатах.  Хочеться повернутися ще на майстер-класи». 

Іван Баханов 

«Під час відвідування  ми дізналися про те,що  музей не тільки, постійно поповнює науково-орієнтовну експозицію розробляє майстер-класи та навчальні програми, але й  розвиває різні форми благодійності. В музеї науки започатковано акцію «Подаруй квиток дитині», кожен відвідувач може взяти участь і придбати квиток, що буде передано дітям з важким захворюванням».

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}