Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK
НОВИНИБЛАГОДІЙНОСТІ В ГРОМАДАХ

Громада, яка вболіває за своє майбутнє

14-02-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Громада, яка вболіває за своє майбутнєЖителі села Козлів Локачинського району, що на Волині, презентували третій проект, що його реалізували спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

 

Успіх там, де є ініціатива

09-02-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Успіх там, де є ініціативаЧерговий спільний проект громади Локачів, Фонду увінчався успіхом. На умовах співфінансування придбали нові професійні мікрофони, світлоіодні прожектори, світлові прилади, баян та ноутбук.

 

Нові автомобілі для волинських поліцейських

08-02-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Нові автомобілі для волинських поліцейськихПрацівники кримінального блоку ГУ Нацполіції у Волинській області отримали чотири нових автівки на базі Chevrolet, з бензиновим двигуном. Придбані автівки за кошти Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

 

Робітничі професії – пріоритет сьогодення

07-02-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Робітничі професії – пріоритет сьогодення Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримує Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури тривалий час. Студенти ВПУ неодноразово були стипендіатами Фонду...

 

Проект, зігрітий дитячою любов’ю

06-02-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Проект, зігрітий дитячою любов’юТри роки поспіль представники громадської організації «Центр реабілітації інвалідів дитинства, сиріт «Зірка надії» за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» організовують практики арт-терапії, на

 

Обдаровані діти – майбутнє України

01-02-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Обдаровані діти – майбутнє України Проект «Обдаровані діти – майбутнє України» вдалося втілити у життя завдяки співпраці Локачинської дитячої музичної школи з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» та головами селищної і сільських рад.

 

Стипендія Фонду стала першим кроком до реалізації моєї мрії

30-01-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Стипендія Фонду стала першим кроком до реалізації моєї мріїДругокурсниця Луцького національного технічного університету факультету будівництва та дизайну взяла участь у стипендіальному проекті Фонду та стала однією з двадцяти чотирьох стипендіаток Фонду...

 

У Луцьку – виставка традиційного народного мистецтва

24-01-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

У Луцьку – виставка традиційного народного мистецтваВ Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» в рамках програми «Культура і духовність» відкрилася виставка «Перевесло.

 

Щасливо там живеться, де гуртом сіється і жнеться

23-01-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Щасливо там живеться, де гуртом сіється і жнетьсяСело Сокіл Рожищенського району, що на Волині, має завидну біографію. Його історія тягнеться з ХІ століття. У ХІV столітті воно було відоме як княже містечко Сокуль..

 

Фонди розвитку відкрили нові можливості для сучасної освіти

18-01-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Фонди розвитку відкрили нові можливості для сучасної освітиЗа підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у Луцьку створено 36 фондів розвитку навчальних закладів

 
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}