Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини благодійності у громадах
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності у громадах
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK
НОВИНИБЛАГОДІЙНОСТІ В ГРОМАДАХ

Нічна феєрія у серці Луцька

10-09-2018  Автор: Ірина Юзва

Нічна феєрія у серці ЛуцькаУвечері 8 вересня, коли місто огорнула темрява, замок Любарта поринув у атмосферу Середньовіччя. Стіни древньої будівлі, як і годиться, охороняли лицарі, а гостей зустрічав великий князь Вітовт.

 

«Життя – це рух»: у Луцьку відбулася літня сеньйоріада

29-08-2018  Автор: Ірина Юзва

«Життя – це рух»: у Луцьку відбулася літня сеньйоріада У Луцьку відбулася ІІ Міжнародна літня сеньйоріада «Життя – це рух». Участь у спортивних змаганнях взяли люди поважного віку від 50 років і старші

 

У Луцьку - виставка малярства Леоніда Литвина

27-08-2018  Автор: Ірина Юзва

У Луцьку - виставка малярства Леоніда ЛитвинаЛеонід Литвин – заслужений художник України, член Національної спілки художників України. Митець не лишається осторонь важливих історичних подій, пропускаючи їх крізь призму власних думок та уяви.

 

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» нагородив найкращих юних спортсменів Волині

31-07-2018  Автор: Ірина Юзва

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» нагородив найкращих юних спортсменів ВолиніВ рамках проекту сто найкращих юних спортсменів із усієї області отримали сертифікати на грошову винагороду та пам’ятні подарунки. Фонд відзначив переможців та призерів чемпіонатів України серед юнакі

 

Сила голосу й духу: Майже 40 років волинський чоловічий хор йде до людей з піснею

18-07-2018  Автор: Ірина Юзва

Сила голосу й духу: Майже 40 років волинський чоловічий хор йде до людей з піснеюУпродовж тривалого часу діяльність колективу підтримує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Учасники хору отримували матеріальну допомогу, мали змогу оздоровитися в санаторії «Пролісок...

 

Мистецтво, що лікує

11-07-2018  Автор: Ірина Юзва

Мистецтво, що лікуєПрактики з арт-терапії для дітей з особливими потребами проводять за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» три роки поспіль.

 

«Артек-Буковель» – винагорода за успішність

11-07-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

«Артек-Буковель» – винагорода за  успішністьОздоровчі поїздки сьомий рік поспіль організовує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках програми «Здоров’я волинян».

 

Восьмирічний лучанин – один з найкращих шахістів світу

05-07-2018  Автор: Ірина Юзва

Восьмирічний лучанин – один з найкращих шахістів світу19 медалей та три кубки – нагороди, що їх Данило здобув за неповні три роки. Та головний трофей восьмирічного лучанина – бронзовий кубок Чемпіонату світу зі швидких і блискавичних шахів серед дітей 8-

 

Самоорганізація лучан – шлях до успіху

02-07-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці

«Cприяння розвитку ОСББ» та «Сприяння розвитку органів самоорганізації населення (ОСН)» – масштабні проекти Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», що згуртували лучан, які хочуть покращити життя.

 

Спортивні проекти Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”– інвестиція у здоров’я нації

29-06-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Спортивні проекти Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”– інвестиція у здоров’я націїУпродовж семи років у рамках програми «Волинь спортивна» Фонд створює можливості для всебічного розвитку волинян, розбудовуючи спортивну інфраструктуру Луцька й області.

 
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}