25 травня 2012 року о 14:00 в Київському міському Будинку вчителя відбудеться круглий стіл «Міжсекторальне партнерство як чинник розвитку громад: європейський досвід».
«В епіцентрі Євро» під такою назвою стартував проект Галіцинівської бібліотеки-філіалу Жовтневої ЦБС, реалізований за підтримки ОК РУСАЛ в рамках соціальної програми «Територія РУСАЛу».
13 травня 2012 р. в Києві завершився IV Київський міський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки». Партнером заходу виступила Група компаній "ФОКСТРОТ"
11 травня співробітники підприємств проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу організували святковий концерт, присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
«Київстар» підтримав Всеукраїнський форум скаутів та провів навчальні семінари з безпеки в інтернеті для понад 1500 дітей та підлітків-лідерів скаутського руху в Україні.
Співробітники-волонтери «Київстар» у День Перемоги надали можливість ветеранам безкоштовно зателефонувати друзям і близьким, відвідали ветеранів, провели відкритий святковий концерт.
Мета проекту - наочне навчання молодого покоління основ безпечної життєдіяльності, запобігання дитячому травматизму, а також загибелі в різного роду надзвичайних ситуаціях.
До Дня Перемоги телеком-оператор «Київстар» підготував своїм абонентам подарунок – безкоштовний святковий ді-джингл – композицію «Нам нужна одна победа».
Хто зробив найбільше добра? Чи здійснилися плани організаторів? Який врожай назбирав Весняний тиждень добра в Миколаєві цьогоріч?
У День Перемоги «Київстар» запрошує киян і гостей міста приєднатися до святкового концерту для ветеранів на площі Слави в Києві. Святкові акції також чекають на інші міста України.