Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
27 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Українські лікарі пройшли навчання в Іспанії

27.11.2017  Автор: Оксана Куліш
Українські лікарі пройшли навчання в Іспанії

 20-21листопада 2017 року за підтримки міжнародної пацієнтської організації Європейської асоціації легеневої гіпертензії (PHA Europe) у місті Мадрид (Іспанія) відбувся перший теоретичний курс присвячений діагностиці та лікуванню легеневої гіпертензії для країн, де фінансові можливості обмежені. Гранд на участь у курсі виграли 10 учасників із різних країн, із них двоє учасників з України – Наталія Ящук (лікар Інституту Амосова) та Валентина Ханенова (лікар науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії). Участь у даному заході стала можливою завдяки співпраці інституту Амосова та Асоціації рідкісних захворювань України – PHURDA. Проводився курс в університетському госпіталі 12 de Octubre, який є референтним центром у Іспанії для лікування пацієнтів з легеневою гіпертензією. Наукова програма курсу була спрямована на мультидисциплінарний підхід в лікуванні пацієнтів з легеневою гіпертензією. Виконавчим керівником курсу була професор Пілар Ескрібано – директор референтного центру з легеневої гіпертензії. Протягом курсу обговорювались не лише міжнародні протоколи та рекомендації, але й особистий погляд та специфічні, але дуже практичні моменти у діагностиці та лікуванні пацієнтів з легеневою гіпертензією. Обговорювались такі новітні підходи як постійна внутрішньовенна інфузія простаноїдів у пацієнтів з ідіопатичнию легеневою гіпертензією та балонна ангіопластика при хронічній постромбоемболічній легеневій гіпертензії мілких гілок. В кінці курсу кожен з учасників мав можливість обговорити проблеми, що виникали в їхніх країнах з лікування пацієнтів з легеневою гіпертензією та варіанти їх вирішення.

В завершення - гарний прийом, багато нової та корисної інформації, нові друзі, з якими можна проконсультуватись з приводу власних пацієнтів. Це був лише перший курс проведений асоціацією PHA Europe, та асоціація обіцяє проведення також курсу для медсестер та більш поглибленого курсу для лікарів. 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}