Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Послуги    Розвиток знань та навичок
 

ПОСЛУГИ

Розвиток знань та навичок
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
 • благодіяти потрібно кожного дня, а не тільки раз в рік
   
   15
 • у контексті наших реалій ця традиція не приживеться
   
   1
 • потрібно об`єднати зусилля благодійних організацій
   
   15
 • потрібно встановити цю традицію на законодавчому рівні
   
   6
 • запустити всеукраїнський флешмоб
   
   35
Всього голосів: 72
МИ НА FACEBOOK

 

Форум - провідний освітній ресурс для благодійників України. Всі тренди й аспекти благодійництва виявляються й озвучуються інноваційними методами: читач і автор, учитель і учень міняються ролями.
 
Для того, щоб забезпечити своїм членам, партнерам і друзям високий рівень компетентності в секторі благодійництва, Форум розробив просвітницькі брендові програми:
 
Програма “НА ВЧИСЬ” щомісяця пропонує експертам сектору благодійності різноманітні тренінги, семінари, cемінари-тренінгимайстер-класи, peer learning зустрічі, в рамках яких відбувається знайомство з різноманітними інструментами благодійної діяльності, сучасними підходами до її організації та популяризації.
 
Програма “Точка відліку благодійності” працює для тих, хто перебуває на шляху пошуку себе у благодійності. Який досвід уже є в Україні, з чого почати й куди рухатися — основні питання, на які дає відповідь Форум учасникам даної програми.
 
Інформаційно-консультаційний центр з питань благодійності - унікальне зібрання вітчизняних та іноземних інформаційних ресурсів на благодійну тематику. Вони доступні для кожного в офісі Форуму за попередньою домовленістю. Крім цього, центр надає консультації з різноманітних аспектів благодійництва.

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
 • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}