Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Хто отримав "Голос благодійності" 2015

26.02.2015  Автор: Український форум благодійників
Хто отримав "Голос благодійності" 2015

15 журналістів національних і регіональних ЗМІ отримали відзнаку під час VII Міжнародної конференції УФБ «Благодійність в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє» за публікації про благодійність, які надихають, пояснюють і розслідують факти і тенденції української доброчинності. Дипломи і символічні відзнаки ручної роботи вручала перша леді Марина Порошенко. 

«Голос благодійності» отримують ті ЗМІ і журналісти, за яких подали голос. Номінували їх благодійні організації та волонтери, читачі нашого порталу і друзі Фейсбук-сторінки УФБ

2015 року "Голос благодійності" вручався вперше. 

1. У номінації "Медіа-фандрейзер. Онлайн-медіа" найбільше голосів отримав портал Censor.net. Численні публікації видання допомагають мобілізують читачів до благодійності. 

2. З-поміж телеканалів у цій номінації нагороду отримав СТБ, зокрема новинна програма «Вікна». Особливу подяку винесли журналісту Ірині Строженко. Завдяки її сюжетам 37 дітей із вродженою вадою серця прооперовані і цілком здорові

3. "Медіа-фандрейзером" також радіостанція "Ера FM" і її спецпроект «Персональні файли: Воїни добра» Щоденні сюжети про бійців, волонтерів і капеланів АТО допомагають збирати кошти на допомогу армії та пораненим. 

4. Медіа-фандрейзером у пресі визнано «Газету по-українськи» і журналістку Ірину Патлатюк. Завдяки її публікаціям  десятки діток отримали допомогу на лікування через Українську біржу благодійності.

5. Наступна група номінацій - "Адвокат благодійності".  Це ЗМІ, які самостійно порушують актуальні теми благодійності, а також дають змогу висловитися представникам філантропічного сектору. У пресі найактивніше голосували за «Дзеркало тижня». 

6. "Адвокат благодійності" - це і Перший канал Українського радіо, журналіст Ірина Ткаченко . Сюжети Ірини зворушили благодійників, і у 2014 році 30 дітей з ДЦП отримали змогу пройти ефективне і безкоштовне лікування. Батьки дітей чекають її відвідин у лікарні, неначе на добру фею. 

7. "Адвокат благодійності-ТБ" - телеканал РАДА. Він реагує на всі важливі для сектору благодійності події, а також сам ініціює сюжети і дискусії на цю тему.

8. "Трендсетери благодійності" - це ЗМІ, які створюють «моду» на благодійність, на конкретних прикладах показують, як успішно нею займатися, аналізують ризики, без агітації мотивують долучатись до волонтерських ініціатив. Серед онлайн-медіа таким законодавцем моди визнано «Українську правду. Життя» і її проект «Воїни добра». 

9. Трендсетер благодійності на ТБ - 1+1. Програми ТСН і «Гроші» тримають руку на пульсі благодійності. Рейтингові сюжети привертають увагу до потреб, які б лишилися поза увагою серед буремних подій. 1+1 емоційно, але виважено розповідає про волонтерів і благодійників. Розслідує шахрайські схеми, аналізує законотворчий процес. 

10. З-поміж регіональних мас-медіа відзнаку за послідовне висвітлення благодійності отримав журналіст Херсонської ОДТРК «Скіфія» Василь Середюк. Понад 10 років він  інформаційно підтримує благодійні акції та програми в Херсоні. Просуває ідеї прозорості, підзвітності та публічності філантропії. Організатор проведення в області телерадіомарафону на потреби АТО, який за день зібрав 183 тисячі гривень.

11. За активне висвітлення благодійності нагородили телеканал новин 24. Щодня він створює сюжети про благодійність, запрошує компетентних експертів і волонтерів, реагує на події філантропічного сектору, самостійно «копає» історію благодійності та намагається розібратись у перипетіях ухвалення профільних законів.

12. "Адвокатом благодійності" в регіоні стала Вікторія Талашкевич із ток-шоу «Ми» на телеканалі «Кіровоград». Кіровоградщину за результатами анкетування можна назвати найвдячнішим регіоном України. Кіровоградці найактивніше агітували за своїх журналістів. Найбільше голосів подали за Вікторію Талашкевич. Вона висвітлює питання благодійності в ток-шоу і під час круглих столів, допомагає у проведенні благодійних акцій на користь людей із захворюванями, сиріт, переселенців. 

13. "Адвокат благодійності" в регіональній пресі -журналіст Ірина Рева, газета «Лица», Дніпропетровськ. Ірина самостійно та безоплатно підготувала низку інтерв’ю та нарисів про добровольців. Сама є волонтером. Викладач вишу, дослідник Голодомору.

14. "Медіа-фандрейзером" у регіоні визнали телепрограму "Щоденник волонтера" на каналі «Чернівецький промінь». Це цикл щотижневих програм про складні будні буковинських добровольців. Сюжети – цінне джерело інформації для тих, хто хоче, але не знає як допомогти своїй країні та її героям. Програма виходить із серпня 2014 року. 
 

15. Журналістом-волонтером названо Анастасіяю Березу (видання «Новое время»). 

 

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}