Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

У чому унікальність Національного рейтингу благодійників – думки експертів

18-06-2018  Автор: Український форум благодійників

Триває реєстрація на участь у Національному рейтингу благодійників-2018. Чим важлива ця подія для розвитку сектору благодійності в Україні, розповідають учасники минулих років та партнери Рейтингу.

 

Вакансія керівника проекту "Телекомблагодійність"

18-06-2018

Ціль посади: знаходження гранту для проекту, проведення аналізу міжнародних ринків, формування технічних характеристик до Благодійної платформи, технічний та організаційний запуск даної платформи.

 

Спільна праця задля найдорожчого – життя і здоров’я волинян

16-06-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Спільна праця задля найдорожчого – життя і здоров’я волинянПрограма Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» «Здоров’я волинян» триває понад сім років. За цей час, спільно із лікувальними установами Волині, здійснили сотні важливих справ...

 

Нова стратегія УФБ на 2018-2020 рр.

15-06-2018  Автор: Український форум благодійників

Команда УФБ презентує нову стратегію Форуму на 2018-2020 роки. Запрошуємо всю спільноту благодійників долучатися до реалізації важливих та актуальних для українського суспільства напрямків!

 

Проекти Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" мотивують до нових досягнень

15-06-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Проекти Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" мотивують до нових досягненьФонд Ігоря Палиці «Тільки разом» сприяє розвитку молодих талановитих волинян та стимулює їх до нових досягнень. Саме з цією метою сім років тому було запроваджено іменну стипендію Фонду. За цей час ст

 

Підтримка українських військовослужбовців – справа заради миру

13-06-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

 Підтримка українських військовослужбовців – справа заради мируУ 2014 році, коли в нашу країну неждано увірвалася війна, важливим напрямком діяльності Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» стала допомога учасникам АТО.

 

Здоров’я нації – у пріоритеті роботи Фонду Ігорая Палиці "Тільки разом"

11-06-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

 Здоров’я нації – у пріоритеті роботи Фонду Ігорая Палиці "Тільки разом"Ремонт приміщень, оснащення медичних установ новітнім обладнанням, забезпечення вкрай важливими медикаментами – це частина питань, які фінансує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»

 

Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – сім років!

10-06-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

 Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – сім років!За два роки кропіткої праці волинян та Фонду в розвиток районів Волині вкладено майже 70 млн грн, з них 58 млн грн – фінансування Фонду, решта – кошти громад та місцевих бюджетів.

 

Нескорені: Ветерани АТО Волині демонструють силу духу через спорт

06-06-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Нескорені: Ветерани АТО Волині демонструють силу духу через спортФонд Ігоря Палиці "Тільки разом" допоміг здійснити мрію волинських військовослужбовців

 

Добрий Pass для допомоги дітям

05-06-2018  Автор: Лариса Сідєльнік

Добрий Pass для допомоги дітямУ кінотеатрах MULTIPLEX встановлені термінали NFC Donation Box для прийому безконтактних благодійних внесків на користь проектів ВБФ "Крона".

 
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}