Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    FAQ
 

FAQ

ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

 Запитання - відповіді

1. Як опублікувати анонс нашої події на порталі "Український форум благодійників"?

- Для цього слід натиснути кнопку "Додати подію", розміщену біля Календаря подій. Інший шлях - увійти до Вашого профілю і натиснути аналогічну кнопку. Додавати події можуть тільки зареєстровані користувачі!

Публікацію слід розміщувати в часових рамках, які дозволять іншим користувачам ознайомитися з нею і прийняти рішення щодо участі. «Подія» повинна містити обов’язкові елементи:
- назву заходу;
- назву і коротку інформацію про організатора;
- тематику (які конкретні питання порушуватимуться);
- дату і місце проведення;
- для кого проводиться захід і які потенційні учасники підтвердили участь;
- очікування від заходу (які в результаті будуть прийняті рішення, здобуті навички, оголошені сенсації тощо);
- дані про реєстрацію або акредитацію для ЗМІ (останній день реєстрації, фінансові умови участі, контактна особа).                

 У Календарі подій на Порталі кожна Подія позначається прапорцем залежно від її організатора: «Події УФБ», «Події членів та партнерів УФБ», «Інші події». З переліком членів та партнерів УФБ можна ознайомитися на сторінці «Члени Форуму». Решта організацій публікуються під тегом «Інші події».

Якщо подія триває довше, ніж 3 дні, слід повідомити про неї у двох публікаціях:

1. Зазначити дату початку події.

2. Зазначити дату завершення події (дедлайн подання заявок тощо). 

Публікація чи коментар до неї повинні відповідати Правилам публікації новин, коментарів та блогозаписів. 

 2. Чому мою новину (подію) не опубліковано?

- Найімовірніше тому, що зміст повідомлення не відповідає Редакційній політиці Порталу. Найпоширеніші помилки Авторів:

  • інформація не стосується благодійності;
  • повідомлення аналогічного змісту вже опубліковане на Порталі іншим Автором;
  • повідомлення не є суспільно значимим, читач не може ним скористатися для формування власної думки та прийняття самостійних рішень. Це стосується заміток, у яких інформаційним приводом є проведення заходу, вступ до коаліції, реєстрація фонду тощо - без пояснення цілей та наслідків для сектору благодійності і суспільства в цілому;
  • текст написано іноземною мовою або українською з критичною кількістю помилок. Редакція не має ресурсів для забезпечення послуг перекладача і коректора, тому просимо дотримуватися Вимог до публікацій.

3. Чим новина відрізняється від блогозапису?

Пост у блозі – не прес-реліз, не звіт і не замітка з події. Це публіцистика, це Ваша особиста точка зору, яка базується на яскравому факті, події, роздумах над рядом подій, над суттю певного явища. Темою блогозапису може бути Ваша ідея, «крик душі», «повчання дітям», провокаційна думка, аналіз помилок, фотофакт із коментарем, відеозвернення тощо. Мова блогу близька до розмовної, в ній немає штампів і канцеляризмів. Блог повинен спонукати до обговорення.

Якщо Ви сумніваєтеся, чи варто публікувати текст, фото чи відео саме у блозі, уявіть, як Ви читаєте/показуєте свій запис на сцені невеликого клубу. У залі як знайомі, так і люди, яких Ви вперше бачите. Чи цікаво їм, чи зрозуміло? Чи є запитання, альтернативні думки, шум схвалення чи, навпаки, критики? Якщо відповідь «так», читайте, як стати автором блогу "Україна філантропічна".

 

4. Що означає поле "Дата" в онлайн-формі для розміщення новин?
"Дата" - це день, коли Ви публікуєте новину - не дата події! Часто через те, що Автори позначають у цьому полі день, який минув, новина не потрапляє в поле зору модератора порталу. Ваше повідомлення можуть опублікувати із запізненням або не опублікувати взагалі.

 

Щоб поставити запитання, пишіть на info@ufb.org.ua або користуйтеся формою зворотнього зв'язку. Ви обов'язково отримаєте відповідь від співробітника Українського форуму благодійників або Вас спрямують до компетентної особи з-поміж членів та партнерів УФБ.

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}