Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
До списку подій

17 лютого в центрі культури та історії - «Парк Київська Русь», активісти «Фонду волонтерів України», за підтримки адміністрації наукового проекту - Древній Київ у Князівстві «Київська Русь», влаштовують Cвято Масляної для дітей вразливих верств населення,

17.02.2018
17 лютого в центрі культури та історії - «Парк Київська Русь», активісти «Фонду волонтерів України», за підтримки адміністрації наукового проекту - Древній Київ у Князівстві «Київська Русь», влаштовують Cвято Масляної для дітей вразливих верств населення,

 У суботу, 17 лютого в центрі культури та історії - «Парк Київська Русь», активісти «Фонду волонтерів України», за підтримки адміністрації наукового проекту - Древній Київ у Князівстві «Київська Русь», влаштовують Cвято Масляної для дітей вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - дітей-переселенців.

 

          Як відомо, масляна – древньослов’нське свято, що дісталося нам від язичеської культури, триває цілий тиждень і символізує пробудження природи від зимового сну. Масляна це веселе проведення зими, осяяне радісним чеканням близького тепла та весняного відновлення природи. Навіть млинці, неодмінний атрибут свята, мали ритуальне значення: круглі, рум’яні, гарячі, вони являли собою символ сонця.

           З нагоди цього веселого та життєрадісного свята, за спільної ініціативи активістів «Фонду волонтерів України», при підтримці адміністрації князівства наукового проекту - Древній Київ у Князівстві «Київська Русь», 17 лютого  у центрі культури та історії «Парк Київська Русь», відбудеться благодійна акція для дітей вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - дітей-переселенців. для дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - дітей-переселенців.

           На свято завітає понад 500 дітей, на яких чекає масштабне святкування Масляної за стародавніми традиціями та обрядами, а також цікава програма:

12:00 - 12:30 - приїзд та зустріч учасників заходу,

12:30 - 13:30 - народні гуляння,

-          урочиста церемонія зустрічі князя та пригощання,

-          видовищні кінно-трюкові шоу та лицарські бої,

-          «Масляничний вертеп» древньослов’янською мовою,

-          ритуал «Колодій»,

-          стрільба з требушета вогняними ядрами,

-          вогняне шоу,

-          козацькі забави  (показові виступи, театрально-бойові покази, інтерактиви),

-          вриємні несподівані сюрпризи і подарунки,

-          святкове частування український наваристим кулішем, картоплею зі шкварками, а також млинці з солодким варенням і духмяним трав’яним чаєм.

14:00 - 15:00 - виступ артистів та зірок української естради, 

15:00 - 15:40 - особливий ритуал - спалювання найбільшого в Україні опудала, хороводи, ігри, конкурси, одним словом -  позитив.

          Мета акції – наповнити життя цих діток любов’ю і теплом, подарувавши відчуття свята, атмосферу добра, миру та єдності. Адже всі без винятку діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, святий обов’язок кожного - дбати про їх всебічний розвиток і належний рівень виховання. Іноді цілком благополучним сім’ям, важко уявити, що відчуває малюк, від якого відмовляються, чи коли дитина опинилася в тяжкій ситуації, або ж має статус соціального сироти, етнічна та расова дискримінації дітей в суспільстві, діти з особливими потребами, з «гарячих» точок (діти-переселенці), а всі вони заслуговують бути щасливими і мають право на повноцінне життя!

 

          То ж давайте разом, наповнимо життя цих діток справжньою казкою,  для бажаючих підтримати благодійну акцію, контакти:

Кирило Гоголь - 050-338-41-22

Надія Карпенко - 096-200-68-40

          Єднаймося заради добра, бо тільки разом ми змінимо світ на краще!!!

 

ДАТА

Субота, 17 лютого, 2018 року

 

ЧАС

12:00 - 16:00

 МІСЦЕ

Центр культури та історії «Парк Київська Русь», село Копачів Обухівського району (за 45 км від Києва)

 

 

 

 

Автор: Надія Карпенко

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}