Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK
До списку подій

Наверняка BLAGOмарафон

'23.11.2017' - '08.12.2017'
Наверняка BLAGOмарафон

Після Революції Гідності, де зародилася потужна хвиля волонтерського руху, філантропія в Україні переживає революційний стан.

На Наверняка BLAGOмарафоні ми хочемо показати портрет нового українського філантропа, склавши його з десятків яскравих індивідуальностей, акцентуємо увагу на сучасних підходах і інструментах благодійництва та покажемо, як правильно ними користуватися.
 
8 грудня Наверняка BLAGOмарафон представить благодійні проекти за кількома напрямками.
Найефективніше і результативне. У приватному і корпоративному секторах філантропії в Україні та світі.
Найдивовижніше, яскраве, надихаюче. Спікери - першовідкривачі напрямків, за які мало хто береться, розкажуть, з чого починати тим, хто надихнеться їх прикладом.
Саме довгострокове. Організатори масштабних проектів дадуть схему step by step для тих, хто вирішив займатися системною філантропією.
Саме технологічне. Презентація нових інструментів філантропії, як з їх допомогою добитися максимальної результативності.
Найактуальніше. Маркет благоідей, автори яких шукають партнерів.
 
Наверняка BLAGOмарафон послужить знайомству інноваційних філантропів і тих, для кого результат - найважливіше. Можливо, це буде початком клубного формату - щоб вчитися один у одного і підтримувати один одного, створюючи партнерські проекти.
Пройде збір коштів на підтримку благодійних проектів.
 
УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ
Для участі в Наверняка BLAGOмарафоні необхідно перерахувати кошти (сума на ваш розсуд) на підтримку одного з волонтерських благодійних проектів, представники яких виступлять на марафоні: БФ «Клуб Добродіїв», «Всеукраїнський благодійний фонд братів Кузьмініх», ГО «Відчуй», Всеукраїнський центр волонтерів People's Project, проекти Української біржі благодійності, БФ «Корпорація монстрів», Сharitum, «Пекарня добрих справ Good Bread from Good People», проекти благодійного магазину «Ласка», благодійний арт-проект «Оскар і Рожева дама», Фундація ім. князів-благодійників Острозьких.
При реєстрації необхідно завантажити скан-копію, фото квитанції або скрін-шот онлайн-переказу. У відповідь на зазначену пошту буде надіслано лист з підтвердженням участі та інформацією про місце проведення Марафону.

 

Автор: Анастасия Тимофеева

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}