Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
До списку подій

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab оголошує новий набір учасників

16.12.2017

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab відкрила прийом заявок на участь у своїй другій програмі. Заявки приймаються до 3 грудня 2017 року через форму.

Школа розрахована на тих, хто прагне досягнути позитивних змін в суспільстві  через побудову та діяльність соціального бізнесу в Україні, втілення інноваційних рішень та створення нових робочих місць та можливостей. Учасників відбиратиме експертний комітет Школи. Перевагу отримають працюючі соціальні бізнеси до 1,5 років та опрацьовані ідеї. Усього буде відібрано 20 учасників.

Партнер поточного набору SELab Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло».  За результатами Школи Фонд підтримає проекти, спрямовані на створення можливостей для незалежного життя людей з особливими потребами.  Детальніше про умови та критерії тут.

Проект відбувається за підтримки Українського форуму благодійників та Шведського Інституту.

Навчання відбудеться у три етапи: 16-17 грудня 2017 року, 20-21 січня та 21-22 лютого 2018 року. Формат — поєднання навчальних сесій, практичних вправ, роботи “в полі”,  воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей із соціальними підприємцями та індивідуальних консультацій, участі у міжнародних заходах.

Програма SELab складається з тематичних блоків, необхідних для розвитку соціального підприємства: аналіз соціальних викликів, визначення соціальної місії, дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції, маркетингові комунікації, фінансові та юридичні аспекти діяльності соціальних підприємств, залучення стартового капіталу та ін. Усі учасники Школи зможуть взяти участь у Міжнародній конференції з соціальних інновацій в м. Києві 22 лютого 2018 року.

 

Детальні про програму Школи, менторів, умови участі та результати на сайті: http://selab.chasopys.ua

 

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}