Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
27 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Нарада в Мінсоцполітики щодо отримання фінансової підтримки організаціями громадянського суспільства

23.08.2017  Автор: Український форум благодійників
Нарада в Мінсоцполітики щодо отримання фінансової підтримки організаціями громадянського суспільства

 У вівторок, 22.08.17, у Мінсоцполітики відбулася нарада щодо погодження змін до Бюджетного кодексу України та ЗУ "Про благодійну діяльність та благодійні організації", які нададуть можливість фінансової підтримки організацій громадянського суспільства.

У нараді взяли участь представники Мінсоцполітики, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства молоді та спорту України та Секретаріату Кабінету Міністрів України. Від інститутів громадянського суспільства були запрошені представники Асоціації міст України, Конфедерації роботодавців України, Національної асамблеї інвалідів України, Українського форуму благодійників, Української біржі благодійності, Українського незалежного центру політичних досліджень.

Запропонованими змінами пропонується надати можливість здійснення  з відповідних бюджетів видатків на фінансову підтримку проектів, заходів загальнодержавного рівня, розроблених громадськими об'єднаннями та благодійними організаціями на виконання державної, а також регіональної політики.

Асоціацією міст України внесено пропозицію заборонити використання отриманих бюджетних коштів на фінансування адміністративних та інших витрат БО, а також зобов'язати благодійні організації подавати та оприлюднювати звіти про цільове використання цих коштів. 

Міністерством фінансів України висловлено занепокоєння, що внесення запропонованих змін у ст. 87 Бюджетного кодексу України призведе до зростання видатків державного бюджету. Натомість Мінсоцполітики, яке разом  з сектором благодійності розробляло дані зміни, вважає, що це надає можливість  інститутам громадянського суспільства брати участь у виконанні державних цільових програм та отримувати фінансову підтримку в межах вже затверджених бюджетів.

Згідно з результатами робочої наради ухвалено рішення про доопрацювання запропонованих змін та винесення їх на повторне узгодження. Зі списком учасників та протоколом узгодження позицій можна ознайомитися за посиланням   https://drive.google.com/open?id=0B1zkbysKjVbSQzktX3FfUzVqamc

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}