Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
27 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Виклики телекомблагодійності: розпочато громадське обговорення.

31.07.2017
Виклики телекомблагодійності: розпочато громадське обговорення.

 На запрошення організаторів цьогорічного Форуму соціальних інвесторів, що пройшов 25 липня 2017 року у місті Івано-Франківськ, голова робочої групи з питань впровадження телекомблагодійності  Ірина Гуцал (Українська біржа благодійності) та секретар робочої групи Поліна Нюхіна (Український форум благодійників) презентували розроблені підходи, що дозволять імплементувати мобільну філантропію в Україні. 

До уваги громадськості було представлено дві моделі функціонування майбутньої смс-платформи, а також універсальні критерії доступу до неї. Мобільна філантропія  - інноваційний в Україні інструмент збору благодійних коштів, що здатний охопити величезну аудиторію, -  викликала зацікавленість у пристуніх. Дякуємо учасникам Форуму сталості за плідну дискусію щодо шляхів подолання викликів, які стоять перед робочою групою з впровадження телекомблагодійності! 

Дискусією у Івано-Франківську громадські обговорення тільки розпочалися. Пріоритетне завдання робочої групи полягає у продовженні низки обговорень, адже доступ до телекомблагодійності мають отримати близько 100 000 неприбуткових організацій, тому необхідно врахувати якомога більше думок. 

Отже, запрошуємо громадськість до дискусії!

Матеріали робочої групи, доступні до ознайомлення та коментування, можна знайти за посиланням на гугл диску goo.gl/jYC3oA

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}