Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

«Зворушливі миті людяності, що спонукають до милосердя»

22.10.2014  Автор: Український форум благодійників

17 жовтня у Чернівецькому обласному художньому музеї відкрилася фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктиву». 

«Застиглі» моменти життя, що захоплюють з першого погляду. Емоції, викликані добрими вчинками: глибокий смуток, велика радість, щира любов. Такі враження чернівчан про фотовиставку Українського форуму благодійників.  

Організатор фотовиставки у Чернівцях: Чернівецька обласна благодійна організація «Майбутнє України» за сприяння Чернівецької міської ради. 

Почесним гостем на відкритті став мер Чернівців Олексій Павлович Каспрук, який нагородив пам'яткою відзнакою, переможницю у номінації «Благодійність очима дітей», вихованку фотостудії Клубу юних техніків «Кварц» Поліну Орлову. Дівчина найважливішим у фотомистецтві вважає щирість. «Найбільш цікавими є ті знімки, які висвітлюють правду, і саме цю правду я хотіла показати - правду життя у Чернівецькому геріатричному пансіонаті» - розповіла Поліна Орлова. 

Також на відкриття виставки завітали перший заступник голови Олександр Євгенович Паскар, начальник управління культури Чернівецької міської ради Волинець Григорій, депутати Чернівецької міської ради. Приєдналися інтелігенція та митці. 

Фотовиставка відкрилася у Чернівцях у Міжнародний день боротьби з бідністю і на неї завітали і кращі благодійники Буковини, які отримали від організаторів дипломи людяності. Зокрема, такий диплом отримав і Голова Правління ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» Олексій Шекета, який відзначив: «Якщо нам буде притаманне співчуття, любов – це і є основний рушій нашого буття».

Керівник організації «Майбутнє України» Марта Левченко зазначає, що дана культурна подія для Чернівців є надзвичайно важливою, адже світлини відображають неймовірно зворушливі миті людяності та глибини почуттів, спонукаючи людей до милосердя та волонтерської роботи. 

А ще організатори  та учасники усі разом зробили флеш-моб: спільний фото клік на своїх гаджетах, на рахунок три - і саме таким символічним способом відкрили виставку - крізь власний об'єктив. Таким чином у всіх залишилась згадка у телефоні про цю чудову подію. 

Під час проведення фотовиставки відбувається ініціатива милосердя «Обійми тепла», спрямована на збір теплих речей для дітей Чернівецьких притулків, переселенців, сиріт. 

Фотовиставка триватиме в музеї до 23 жовтня. 

Український форум благодійників висловлює подяку партнеру фотовиставки у Чернівцях - БО «Майбутнє України» за чудову організацію та мобільному партнеру пересувної фотовиставки – компанії Life :) за можливість для виставки подорожувати Україною. 

У статті використані матеріали ТРК «ТВА».

Відеоматеріали про відкриття фотовиставки:

 

Чернівецький репортер
Телекомпанія ТВА
Чернівецький промінь

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}