Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Учасники та Керівництво
 

ПРО НАС

Учасники та Керівництво
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

УЧАСНИКИ ФОРУМУ — зареєстровані міжнародні та українські благодійні фонди та організації, основною формою діяльності яких є надання благодійної допомоги. Віднедавна Форум також відкритий для інших типів неприбуткових організацій, для бізнес-компаній, які займаються благодійними програмами на території України, та для інституцій, діяльність яких дотична до сфери благодійності. Членство у Форумі є повним та асоційованим. 

КЕРІВНИЦТВО ФОРУМУ

Конференція - найвищий орган управління Форумом. Вона скликається Правлінням принаймні раз на рік, а також на письмову вимогу третини учасників.  Конференція затверджує зміни до статуту; обирає членів Правління та Наглядової ради; затверджує плани, програми, бюджети і звіти Форуму; розпоряджається майном та коштами організації та делегувати окремі права та обов’язки з управління коштами та майном Правлінню; приймає членів Форуму та припиняє їхнє членство. 

Правління складається з трьох або більше учасників Форуму, обраних Конференцією на два роки. Голова Правління і його заступник обираються на один рік. Цей виконавчий орган визначає завдання і форми діяльності Форуму, його фінансові правила; призначає і змінює Директора; залучає нових членів організації; приймає рішення щодо вступу Форуму до об'єднань і спільних проектів.  

Наглядова рада затверджується Конференцією в складі трьох чи більше учасників Форуму на два роки. Збори Наглядової ради скликаються щонайменше раз на рік. Вона стежить, щоб діяльність Форуму відповідала його меті, чинному законодавству і статуту, а також контролює цільове використання коштів і майна організації. Наглядова рада пропагує ідеї Форуму.

Дирекція забезпечує поточну діяльність Форуму. Зокрема Директор представляє організацію у відносинах із органами державної влади та місцевого самоврядування, з фізичними і юридичними особами; діє від імені Форуму, укладає договори; приймає на роботу і звільняє працівників, розподіляє їхні обов’язки і керує їхньою діяльністю.

Детальніше про членство у Форумі, про діяльність і компетенції органів управління читайте у статуті.

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}